Teknik Servis

Teknik Servis

Plotter Kağıt Satış Servis Teknik Destek

    Protime Olarak Türkiye de alanında uzman kadrosu ile sektörün nabzını tutmaktayız. Plotter kağıt, baskı kafası, plotter satış ve servis konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Firmamız bünyesinde size özel plotter seçenekleri bulunmakta, plotter teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

    HP Designjet T795 plotter Grey, Photo Black , Matt Black, Yellow, Magenta, Cyan renkleri olmak üzere 6 renge sahip olan Hp T795 plotter makinaları Grey-P.Black, Matt Black-Yellow, Magenta-Cyan olarak 3 adette baskı kafası barındırmaktadır.

    111,18 cm baskı alanı, USB ve Ağ bağlantısından çıktı alabilme özelliği, 80 gr proje kağıtları, gramajlı fotoğraf kağıtları, sanatsal canvas bez, yapışkanlı özel kağıtlar gibi bir çok kağıt çeşitlerine baskı yapabilmektedir.

    Türkiye’de mimar, mühendislik, proje, copy center firmalarında yaygın olarak kullanılan T795 Plotter’ın 2 yıl yerinde garantisi vardır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak, teslimat ve uygun ödeme koşulları ile ilgili tüm sorularınızı firmamızı arayak öğrenebilirsiniz.

    Hp T790 Plotter serisinin devamı olarak piyasaya sürülmüştür. 6 renk kartuş seçeneği, her birinde 2 şer renk olmak üzere 3 adet baskı kafası(printhead) bulunmaktadır. Türkiye'nin her iline satış ve serivisimiz vardır.. Ürün Hakkında bilgi almak, Kolay ve avantajlı ödeme seçekleri ile ilgili sorularınız için lütfen - nolu telefonlardan ulaşınız.

PROTIME olarak Ankara'da Plotter Makinaları satış ve teknik servis hizmetleri sunmaktayız Hp Plotter Yetkili Servisi, Hp Yetkili Plotter Satışı, Hp Designjet yetkili teknik servis,  uzman kadromuz ile 12 yıllık bilgi ve tecrübemizle hızlı ve güvenilir garantili satış servis hizmeti vermekteyiz. Türkiye genelinde bütün illere ve bağlı bulunan tüm ilçelere plotter designjet satış ve servis hizmetleri sağlamaktayız.

Senelik plotter servis bakım anlaşması yaptığımız firmalara periyodik aralıklarla bakım ve kontrol amaçlı ziyaretler yapmaktayız. Bu sayede yüksek fiyatlar ödeyip aldığınız Plotter yazıcınızın temiz ve sıhhatli bir şekilde çalışıp uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktayız.

0312 480 1484    0533 347 4650